777 017 850

Řepčín 250, Olomouc 779 00

O nás

Vítejte na stránkách Autorenova Olomouc

 

Zabýváme se profesionální renovací a pravidelnou údržbou motorových vozidel.

Aplikujeme nejmodernější technologie a postupy za použití prostředků a produktů předních světových výrobců Swissvax® a CarPro®.

Zaměřujeme se na renovaci laku vozidel, vícekrokové rozleštění defektů a škrábanců a barevnou retuš defektů laku, které jdou svojí hloubkou až „na plech“. Navracíme laku vozidla jeho původní zářivou barvu a optickou hloubku.

Součástí přípravy laku před dalšími kroky leštění, korekce nebo aplikace ochrany je jeho dekontaminace.
Dekontaminace laku spočívá v důkladném odstranění nečistot, které není možné odstranit předmytím ani mytím vozidla.
Jedná se především o nečistoty polétavé rzi a drobných úlomků minerálů, které se „zapichují“ do povrchu laku a disků kol, kde dále způsobují korozi a váží na sebe nános, zakrývající barvu, optickou hloubku a lesk laku.

Uvědomujeme si, že pro neprofesionály je orientace na trhu s produkty péče o vůz velmi nepřehledná, proto jsme pro Vás vytvořili nabídku s optimálním poměrem cena/výkon se zaměřením na KVALITU a TRVANLIVOST aplikovaných produktů.

Se stejnou péčí jako o exteriér vozidla, se staráme o jeho interiér. Vedle pravidelné údržby provádíme hloubkové extrakce nečistot, čištění a dezinfekci parou, renovace jednotlivých dílů interiéru a opravy poškozených kožených částí, jako jsou roztržené či prasklé sedačky, propálení cigaretou, ošoupání, renovace koženého volantu atd.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu,

tým Autorenova Olomouc